| Vernusio a întrebat:

Va place genul(de carti) dezvoltare personala? Ce ati citit?

Răspuns Câştigător
| TCosminn a răspuns:

Dale Carnegie, Jeff Keller, Zig Zigler, Kevin Hogan si altii dar nu-mi aduc aminte cum se numesc. Nu e vorba de placut, e de continut. iti spun din experienta, am citit destule astfel de carti, ele nu mi-au oferti o motivatie constanta si permanenta, ci doar de moment, poate de cateva zile, dar, aici e un mare DAR, ele iti ofera posibilitatea sa te intelegi mai bine ca om, sa iti intelegi creierul si gandurile. Deci iti pot fi de folos. Citeste-le fara sa le iei ca fundamente si de ce nu, fa experimentele tale.

1 răspuns:
| reihiuke a răspuns:

Psihologia evolutiei posibile a omului - PD Uspensky