| Vernusio a întrebat:

Va place sa cititi carti? Ce gen preferati?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Chestii legate de un stil de viață eficient: nutriție, sport, spiritualitate, psihologie și filozofie în mod special.

| AFR81 a răspuns:

Imi place foarte mult sa citesc. Prefer, in special istoria, dar si cartile care tin de spiritualitate.

| justanotheruser99 a răspuns:

Da. In general citesc orice.

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, iubesc lectura. Prefer literatura clasica, dar citesc cu placere si literatura moderna, romane politiste, carti de psihologie si motivationale, filosofie si carte istorica.

| laSoledad a răspuns:

Haideti, mai, putina poezie contemporana in viata voastra nu strica.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Romantice si cu umor, poate si putina drama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de la un timp psihologie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Spiritualitate, dezvoltare personala, drama, aventura.

| tudorvolcano a răspuns:

Capodoperele literaturii fiecărei limbi, de preferat în limba originală.

| TheLifeIsGood a răspuns:

Da, ador sa citesc carti. Preferatele mele sunt cele SF si cele politiste. Spor la citit!

| curioasa210 a răspuns:

Mie imi plac cele cu aventura, cele de copii (gen Mary Poppins, Robinson Crusoe) si cele SF. O combinatie aiurea, dar o iubesc!

| cs113 a răspuns:

Mie imi plac cele de psihologie si cele horror.

| AlyneAl a răspuns:

Horror, SF, aventuri