| Dedededy a întrebat:

Va rog dati-mi si mie titluri de compuneri expresive si dragute, nu unele simple gen ' iarna ' 'la padure ' etc [ nu este o tema, imi place sa scriu si nu am idei ]
Fundaaa happy

2 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Bunaa..pai uite cateva:Captiv in propria viata,Adu-ma la viata,Nu incerca sa ma schimbi,Imperfectiunea e frumoasa,Intr-o alta lume,Doar noi,Momente, Pretul uitarii, Facator de minuni, Dincolo de moarte, Sentimente fine. Sper ca te-au ajutat.winking Succes cu compunerile!

| adda333 a răspuns:

Cartea vietii.