| Leca_Ion_1992 a întrebat:

Va rog, imi puteti recomanda un roman de actiune spionaj ca " Unde se avinta vulturiide Alistair Maclean "?

3 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Iti recomand sa citesti seriile "Minerva'' si "Melania'' (fiecare include cate 7 volume), scrise de Rodica Ojog-Brasoveanu. Poti incerca si "Maestrul si Margareta''-Mihail Bulgakov. Lectura placuta si o seara faina iti urez!

| madagaskar a răspuns:

"Divergent" de Veronica Roth

| Leca_Ion_1992 explică:

Multumesc frumos, voi incerca Rodica Ojoc-Brasoveanu pentru inceput, Divergent am privit filmul si nu ma mai atrage sa o citesc