| BellaCullen14 a întrebat:

Va rog sa imi dati niste recomandari de carti de dragoste (eventual si SF), dar in care actiunea sa fie contemporana. De exemplu "Sub aceeasi stea" sau "Amurg". Totusi, sa fie de 14-17 ani. Repede, va rog! Mersi.

4 răspunsuri:
| Andreealove34 a răspuns:

Adela,dragoste si mandrie,Straini in noapte,Jocuri periculoase,Numai in bratele tale, Dragostea in vremea holerei, Cavalerii Pardaillan, Romeo si Julieta, Epopeea dragostei... sper ca te-am ajutathappy

| Jennny a răspuns:

Invocarea- Kelley Armstrong
Jurnalele Vampirilor L.J.Smith
Vampirii Sudului
Cantec de gheata si foc

| anonyymuusss a răspuns:

"Dragostea in vremea holerei" G. M. Marquez

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Ai putea citi metro 2033. E un sf foarte bun doar ca il gasesti numai in engleza.