| AvalohAlyn a întrebat:

Voi ati citi carti motivationale/de dezvoltare personala? Ati citi asa ceva?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Ce intrebare e asta? E o tema foarte interesanta si utila de citit. Ar trebui sa le citeasca toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, da!
Am citit „Tată bogat, tată sărac" de Robert Kyosaki (sper c-am scris corect).
Merită citită de mai multe ori. Te învață cum să privești cu alți ochi realitatea din jur, îți face o mică educație financiară (printr-o sumedenie de exemple).
E o carte care-și merită banii!

| DumitruS a răspuns:

Eu citesc asa ceva, unele sunt foarte interesante si iti pot da niste idei misto. Uite aici, prin astea am trecut eu:

https://infrasunete.eu/tag/dezvoltare-personala/