| Seroquel a întrebat:

Voi cititi sau ati citit dezvoltare personala sau literatura motivationala sau de ce nu ascultati audiobookuri motivationale, de dezv.pers?
Ce ati citit/ascultat pana acum si imi puteti zice daca v-a ajutat? Multumesc, dau si funda.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Cartile din care sincer ai ceva de invatat si pe mine m-au ajutat intr-o oarecare masura sunt ABC-ul psihopatului de succes si intelepciunea psihopatilor.Astea de dezvoltare personala crede-ma ca mai mult te aburesc cu idei controversate pe care nu le vei pune never in practica