| LeeInNa a întrebat:

Voi de unde va procurati cartile?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De la bibloteca scoli sau online

| mgtow a răspuns:

Eu am tot temarul pe internet si dau examene sambata cate unul pe semestru la fiecare materie.

| Aberdeen a răspuns:

De la biblioteca in general, dar daca trec prin fata unei librarii "accidental" e aproape imposibil sa nu si apuc sa intru in ea.

| maradi3 a răspuns:

Librarie,prieteni,biblioteca,piata de vechituri! happy Bafta

| GrumpyGirl a răspuns:

Mai mult de la bibloteca sau online. Dar daca nu gasesc sau n-am chef sa caut, le descarc de pe net pr tableta (pentru a le descarca trebuie sa verzi un sem la site: [PDF] )

| flavius12303 a răspuns:

De la librarie.

| RaduRx a răspuns:

De pe net si de la biblioteca. happy

| RaTeP a răspuns:

Din librarie si bibloteci