| AvalohAlyn a întrebat:

Voua va place lectura de carti? Cati dintre voi mai aveti placerea asta? Ce gen preferati indeosebi?

Răspuns Câştigător
| Magda211102 a răspuns:

Eu citesc si cititul e un stil de viata la mine.Cat despre un gen preferat, de fapt am doua. Unul de frunte si al doilea secund.Primul e fantasy(https://fanfantasysite.wordpress.com/) si al doilea crime(carti politiste).
Consider c-am ramas cam putini, dar rezistam.Inca

| Magda211102 a răspuns (pentru Magda211102):

Grasias pentru funda! Mersi mult happy

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Imi plac cele politiste, de mister, putin horror si cele despre societatea veche gen Pe aripile vantului, la rascruce de vanturi, elevul dima din a 7-a etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu inca o mai am, pentru cat timp nu pot spune.E important sa-ti hranesti creierul, si mai important este cu ce o faci.
Nu caut un gen anume, doar ca le evit pe cele siropoase, atat.

| Kogaion a răspuns:

De lecturat, nu le prea lecturez dar le mai citesc.

| asuari a răspuns:

Prefer poezie, spiritualitate, fantezie, proză scurtă și acțiune.