| Regedesubmunte a întrebat:

Vouă vă place să citiți?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Am perioade si perioade. Am perioade cand as citi toata ziua, si cand citesc un capitol si ma satur. Depinde si de ce carti dau, daca e una buna care ma prinde, citesc mai mult, daca nu, mai putin si mai rar.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am citit pana la aparitia PC-urilor si internetului, zeci de mi de carti. Acum mai putin. Dar, da. Imi place.

| BlackRose03 a răspuns:

Da, dar nu o fac prea des.Prefer sa ma uit la documentare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place, mai ales de cand mi-am dat seama cat de minunate sunt si cat de benefice sunt pentru sufletul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, desi acum sunt foarte ocupata cu scoala si nu am timp. Abia astept sa vina vara, ca sa pot sa citesc cat vreau.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Nu.

| sir sanjei a răspuns:

Da. Cititul dezvolta creierul si imaginatia.

| Voro a răspuns:

Doar mesaje pe Facebook.

| BeSmart17 a răspuns:

Mie da dar depinde de carte. daca.mi place

| Gaby227 a răspuns:

Filosofie
tie?