| sksjsnnsns a întrebat:

Vreau neaparat sa descarc o carte de pe scribd gratis. Din cate am inteles trebuie sa iau o carte de la mine ce nu este deja pe site, apoi imi pot descarca cartea pe care o doresc. Insa cand procedura este incheiata, sta foarte mult sa se incarce si apoi nu mai pot sa imi iau cartea. Ce fac? Chiar vreau cartea aia.

Răspuns Câştigător
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Incearca sa o descarci din alta sursa, baga pe google titlul carti urmat de pdf descarca... poate ai noroc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uploadeaza orice si vei putea descarca. Poti uploada si un fisier word gol.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Eu știam că parcă trebuia să scrii tu ceva făcut de tine ca să ai voie să descarci o carte. Eu îmi pusesem prezentarea de la facultate.