| IonutPetre12 a întrebat:

Vreau niste carti asemanatoare cu descrierea de mai jos: un psihiatru a decis sa se faca asta din dorinta lui de a se vindeca pe sine intai de toate si povesteste cum tatal lui il abuza.Descrierea e din cartea "O Pacienta tacuta". Daca stiti carti asemanatoare, cu oameni care si-au spus problemele, abuzuri etc. Poate niste biografii

1 răspuns:
| Krisuuuu a răspuns:

Stiu o carte psihologica foarte buna si pe care chiar o recomand, se numeste "Care dintre noi minte". Poti citi pe net un review sau o descriere a cărti, ca sa iti faci o idee.