| Dina2306 a întrebat:

Vreau niste titluri de carti bune, poate prea putin cunoscute xD

10 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Biblia hazlie

e foarte buna...iti schimba religia laughing

| alin334 a răspuns:

Imblanzirea tigrului

| PsychologistT a răspuns:

O poveste adevarata: Numai cu fiica mea de Betty Mahmoody, foarte impresionanta si o sa te captiveze.

| Nutzuu a răspuns:

Cauta cărți de Agatha Christie, cum ar fi:
-Crima din orient expres
-Zece negri mititei
-13 la cină

http://www.elefant.ro/carti/autori/agatha-christie-5460.html

mai sus gasesti mai multe carti scrise de Agatha Christie, am citit aproape toate cartile!
Funda dacă vrei, sper că te-am ajutat!

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Copiii lămpii fermecate, Bătrânul din lună, Când mă vei întâlni, Punci cu porunci, Unde fuim de acasă?, Insula delfinilor albaştrii.

| StarScream93 a răspuns:

Barbati care urasc femeile, de Stieg Larsson. E un roman politist foarte bun. Ti-l recomand.

| SimonaaaF a răspuns:

Cati ani ai?winking Vreau sa stiu ca sa-ti pot recomanda ceva!:*

| SaiNTS a răspuns:

Pungi cu porunci! Poveste fara sfarsit! Ambele de Michael Ende

| MarinaaLarisaa a răspuns (pentru SaiNTS):

Punci cu porunci*