| costinus3meow a întrebat:

Vreau sa citesc o carte.nu prea o am cu literatira am 15 ani si nu stiu ce carte sa aleg mie imi plac cartile de comedie dupa sa fie un pic de drama si dupa iar comedie si nu stiu ce carte sa aleg dau funda apropo vreau sa se termine cu comedie sau mai imi plac cartile acelea care descopera ceva nemaipomenit si in tkimpul asta comedie
Dau funda multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cianură pentru un surâs/Bună seara Melania. Rodica.O.Brașoveanu.