| roxypoxy14 a întrebat:

Vreau sa citesc online cartea p.s. te iubesc si nu o gasesc. o are cineva? sau stie cinevaunde o gasesc?

1 răspuns:
| AnneSiAtat a răspuns:

Bună (:.
cea scrisă de Cecelia Ahern? o am eu. sora mea a luat-o de la "Biblioteca de buzunar", din Bucureşti. online nu cred că este, aşa că încearcă să mergi în Bucureşti să ţi-o iei, sau dacă ai vreo rudă care este prin apropierea Bucureştiului sau stă chiar în el, o poţi ruga să ţi-o ia şi ţie.
SAU (ultimul,, sau" ) îţi pot da prin mesaj capitolele, treptat chiar sper să ţi le pot da pe toate. dacă preferi varianta asta, anunţă-mă prin mesaj.
Succes!