| Laiyla a întrebat:

Vreau sa cumpar urmatoarele carti ale autorului John C. Maxwell: " Cele 15 legi supreme ale dezvoltarii personale ", " Uneori castigi, uneori inveti " si " Da sens vietii ". Le-a citit cineva? Imi poate spune daca merita sa le cumpar sau nu? Si o recenzie ar fi buna. multumesc!

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

John Maxwell am auzit ca e foarte bun autor in ale dezvoltarii personale un bun autor motuvational. Oricum aici nu cred ca vei gasi recenzii, incearca sa gasesti recenzii pe site-urile mari care vand carti:mai ales eMAG, libris, divin.ro,litera,humanitas,carturest,act si politon etc
Succes si lectura placuta!

1 răspuns:
| Paula_Zvetlana_1992 a răspuns:

Eu le-am cumparat si mi-au placut foarte mult. Mai ales cartea,, da sens vietii" Daca te hotarasti sa le cumperi le gasesti aici la pret foarte bun acum cu o reducere de 5 %.