| Seroquel a întrebat:

Vreau sa imi iau "Putere nemarginita"de Anthony Robbins si vreau sa stiu daca merita,Voi ati incercat-o?(cartea sau audiobookul, nu conteaza)Este de dezvoltare personala.E destul de scumpa si vreau sa stiu deci daca merita.Ati incercat aceasta carte say acest audiobook? V-a ajutat?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca un audiobock nu isi va schimba viata, nici o carte, trebuie sa iesi afara din casa si sa ai experiente