| Alexandra_Mirela_1983 a întrebat:

Vreau si eu niște titluri de compuneri dar nu de genul:vara,animalul meu,la bunici, etc...
Vreau ceva mai iesit din comun

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza difosfopiridinnucleotidpirofosfatazei encefalomielopoliradiculonevritei diclordifeniltriclormetilmetanului de gastropiloroduodenojejunostomie.

| Plato a răspuns:

Pai zi un subiect, sau asa; merge oricare?
Daca merge oricare, incearca:
"Zenit abracadabrant"
"Nadir latent paraxin"
"Ipochimen cabalistic"

Prea mult? laughing
Pe bune, zi-mi daca mai vrei, sau daca le vrei altcumva.

| Sonia822 a răspuns:

Ilie de la scularie laughing

| crud a răspuns:

Prima iubire a vecinei mele; O noapte in Pestera Liliecilor; Ultimul drum al profului de mate; Hangerele bunicului meu; titluri ai, tu brodeaza. Sau brodeste-o.

| SporeBox a răspuns:

Depinde despre ce vrei sa scrii. Nu poti sa scrii o poveste de dragoste si sa se numeasca "Razboiul vietii". Pot sa iti dau niste idei daca imi spui despre ce vrei sa scrii

| IoanaFrancesca a răspuns:

Amnezic. Vii în traiul mort. Prinși între ziduri. Remușcările măștii. Festivitatea falsității. Cabana alb-negru. Minorități majore. Grenada spirituală. Oameni grăbiți in traiul lent. Coltul de pâine. Bufnita de la colțul strazii. Animalul nocturn. Copilăria bătrâneții. Stejarul înalt.

| Sanda1802 a răspuns:

1. Parfum de fericire
2. Cuvântul, culoarea și muzica în armonie
3. Perfecțiunea imperfectă
4. Culmea culmilor
5. De la agonie la extaz