| szivarvany a întrebat:

Vreau si eu un site unde sa pot citi carti...mersi happy

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește o carte, lasă cititul pe internet că îți distruge vederea.
Pa, pa.

| anonimg a răspuns:

Cel mai bun site cu cele mai bune carti: http://www.adventist.ro/index/materiale-de-studiu/e-books.html
"Adevarul despre ingeri" este tare atractiva.

| Teardrop a răspuns:

Bibliotecă. O.o. Am auzit că-i o reţea super tare. Cică pot să mergi până acolo! ŞI SĂ ÎNTÂLNEŞTI OAMENI!

| szivarvany explică (pentru Teardrop):

Wow...pe bune? Mersi nu stiam ca exista asa ceva, incredibil.O.o apropo vreau sa citesc nu sa intalnesc oameni!

| onioni53 a răspuns:

Http://clublectura.ro/. gassesti orice carte vrei tu...

| onioni53 a răspuns:

Fundă? happy

| Lauracrist a răspuns:

Scribd. E si o aplicatie pentru android

| ArtOfSoul14 a răspuns:

Poti încerca pe Wattpad. Eu fac același lucru. Poti citi cat si creea cărți. E excelent!