| Lerka30 a întrebat:

Vreau un eseu sau macar niste idei cu tema

6 răspunsuri:
| Camelisa a răspuns:

Da?
Ce fain, mai cauta!

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Ce tema?

| Kryss13 a răspuns:

Tema... la ce te referi? thinking tema pentru acasa sau la tema unei poezii etc.straight face

| Lerka30 explică (pentru Kryss13):

Sufletul neamului nostru raspunde de fiecare data cind il cheama Doina-asta-i tema

| Kryss13 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic...sufletul neamului nostru este oarecum atras de doina si de aceea raspunde la chemarile ei...practic ea ne dezvaluieste sentimentele sufletului neamului nostru

| Lerka30 explică:

Tema sufletul neamului nostru raspunde de fiecare data cind il cheama Doina