| iiDiu a întrebat:

Www.wattpad.com/story/103678044-calatoare-in-miez-de-noa pte

Am nevoie de câteva păreri, criticile constructive sunt bine primite

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Vocabularul tau si imaginatia arata ca ai potential si energie. Scrii cel putin bine.
Ai descris evenimentul ca un observator, perfect lucida si un pic exagerat de obiectiv, ca din afara lui…
Cred ca ar fi bine sa mai dai ceva detalii de la petrecere. Mie imi lasa impresia ca te-ai grabit, ca sa treci mai departe la ceea ce urmeaza. Da detalii de atmosfera: ce fel de muzica a fost? S-a dansat? Cine cu cine? Ce cadouri ai primit/deschis? Ai avut parte de surprise? Gen X si y se urasc, dar pe la 22:30 ai dat de ei intamplator in spatele pavilionului, se sarutau, de parca se iubeau de-o vesnicie. Adolescentii adora detaliile astea!
Spor in continuare!