| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Cam cat ii lua in medie lui Jules Verne sa scrie o carte de a sa?

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

În jur de vreun an ca doar nu ii veneau ideile toate într-o zi.

| Mateiu a răspuns:

De ce nu-i adresezi chiar lui intrebarea asta?!? Lasand gluma deoparte, pune frumusel mana si cauta bibliografia scriitorului pe Wikipedia, citeste-o, studiaz-o si calculeaza singur, ca doar nu vrei sa primesti drept raspuns, vorba lui Creanga, *para malaiata in gura lui natafleata*...