| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Stie cineva carti interesante de citit, de tip aventura, fantasi sau ceva de genu (online)?

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Seria Game of Thrones

| FaraNume1245 a răspuns:

"Drumul" - Cornac McCarthy
"Peregrinările lui Tuf" - George R. R. Martin
Toate cărțile lui Sven Hassel...

| PolitiaGramaticii a răspuns:

Http://hentaihaven.org/ i-a de aici ca is bune

| Nicknamenone02 a răspuns:

Suge-o Ramona, Firma (mie astea mi-au placut destul de mult)

| Mihai50INBRAT a răspuns:

Aventurile lui Tom Sawyer, Robinson Crusoe, O calatorie spre centrul Pamantului, Trilogia Nomilor

| Alezandrah a răspuns:

Daca esti fata iti recomand "Sub aceeasi stea" - John Green si "Darul de craciun " - Daniel si ceva (parca e) coperta are un cadou si e albastru pastel,, astea sunt de dragoste si vei plange, sau daa vrei aventura "Un catel numit GRK", " Minunea" - coperta e albastra si are un ochi si inca ceva pe ea... "Orasul invizibil "... Coperta e Orange cu alb, poti viziona un serial e mai nou, de anul trecut si are 10 episoade pana acum scurtr de 49-50 minute. Beyond, sez. || ep. 1 apare pe 18 ian

| CatalinaMaziluSeStie a răspuns:

Cauta,,Instrumente mortale" de Clarissa Clary
Este vorba despre multa aventura,demoni,vampiri, demoni de umbre, varcolaci, lupi, etc!