| AleandraIleana98 a întrebat:

A castigat vreodata Romania Eurovisionul?

Răspuns Câştigător
| MoreTime a răspuns:

Cea mai mare performanta. In 2005 locul III cu Luminita Anghel - let me try
iar acum tot locul III cu Paula Seling & ovi - playing with fire.
Romania a inceput sa se inscrie la eurovision din 2004 dar de atunci doar locuri mici:P

http://ro.wikipedia.org/wiki/Rom%C3%A2nia_la_Concursul_Muzical_Eurovision

Uite aici toate locurile obtinute...

14 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Da! In our dreams!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu a castigat niciodata.

| Mary Marry a răspuns:

Nu, din pacate absolut niciodata. Poate cine stie avem noroc la anul.

| Angel_5977 a răspuns:

Nu

| MoreTime a răspuns:

Vroiam sa zic din 1994 nu 2004.scuze I don't want to see

| PaulB a răspuns:

Nu, si nici nu cred ca o sa castigam vreodata... poate sa cante beyonce sau shakira pentru romania ca tot nu luam...romania e romania!

| lolitagirl a răspuns:

NU... din pacate straight face

Răspuns utilizator avertizat
| alexH a răspuns:

Nu. Niciodata.

| Marcian a răspuns:

Nu.Aluat locul trei anul acesta si acum cativa ani, dar atat. Oricum este destul de bine.

| LauraSpataru a răspuns:

Nu si sunt cam 1 la mie sanse sa castige.

| AllForOne a răspuns:

Nu

| m77 a răspuns:

Nu l-a castigat niciodata sdi nici nu sunt sperante, cat de mici, ca ar putea-o face vreodata

| ythyeme a răspuns:

Ne-ai spart cu engleza mai derye, si continui sa dai raspunsurile tale de geniu! fa un bine umanitatii si spanzura-te! esti patetic...