| Animeforlifee9921 a întrebat:

A mai pus cineva aceasta intrebare dar pentru ca nu prea ii rapunde lumea o sa intreb si eu:
Ce parere aveti despre Lana Del Rey? Ce va place/ce nu va place la ea?
Ce imi place la ea e ca melodiile ei puse pe sped up sunt foarte populare si pentru ochelarii in forma de inima pe care ii poarta la unele concerte. Ce nu imi place la ea e ca pare ca are vocea obosita si ca unele melodii au efecte vechi(de exemplu melodia Sunglasses pare ca ar fi cantata din anii 70'-80',dar nu ma deranjeaza foarte rau chestia asta)

3 răspunsuri:
| katin a răspuns:

Crezi ca toata lumea stie cine este Lana Del Rey?
De aia nu ti se raspunde.

| Animeforlifee9921 explică (pentru katin):

Stiu ca nu e o cantareata populara, dar nu m-am gandit ca poate unii oameni nu o stiu

| user499999 a răspuns:

Pariu că nu ai mai mult de 15 ani?