| Satan13 a întrebat:

Adam Lambert sau Michael Jackson sau Justin Bieber sau Robert Pattinson?
Voi ce alegeti? Stiu ca sunt diferiti din multe
puncte de vederesadla domeniu), dar vreau sa va stiu parerea.

Răspuns Câştigător
| andreea32 a răspuns:

Adam lambert

23 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Michael Jackson, logic. straight face

Restul nu vor face niciodata nici macar 1 % din ce a facut el.

| TeoPT a răspuns:

@DisneyIsDaTheBest

Du-te fata si da-ti una in cap, poate ti-a adormit unicul neuron si trebuie trezit. Tu gandesti ce spui? Alegi si tu pe ala ca vai, ca e in voga. Nu te gandesti ce a facut Michael Jackson, ce realizari de exceptie a facut toata viata lui. Tu gata, orice e mai vechi de o luna, gata, e demodatstraight face

Cineva ar trebui sa iti dea lectii, si de cultura muzicala, si de respect fata de altii, si de limba romana! straight face

| Th3eo a răspuns:

Adam lambert si robert pattinson:X

| QuadruplePersonality a răspuns:

Deci fi atent big grin
Imi place cum arata Adam.
Ador cum canta Mj

si gata happy

| cristianorudi7 a răspuns:

Sau niciunul

| pwp a răspuns:

Adam lambert
robert pattinson

Răspuns utilizator avertizat
| AndutzaAndu a răspuns:

Michael Jackson love struck, logic.

| Mar a răspuns:

Ce au in legatura acesti 4? adam lambert-am auzit de el acum 3 ani si ce pot sa zic canta bine dar nu m-a impresionat. Michael Jackson o legenda, putem spune cel mai superior( stiu ca ma exprim gresit) ma rog, a schimbat muzica. justin bieber :un mucos abia aparut in uzica care cerseste masini de la cantaretii renumitisi majoritatea fetelor deja se indragostesc sigh si robert pattison un adevarat mascul. ma tipu arata super tare laughing). nu prea stiu DAR ITI FAC UN CLASAMENT:1. MJ sau Robert Pattison 2. Adam Lambert 3. Justin Bieber. da justin bieber ultimul loc si nu imi pasa ca imi dati stupid oh go on

| louis3 a răspuns:

Michael Jackson:X

| Диана a răspuns:

Ce Adam?raised eyebrows
Ce Michael?raised eyebrows
Ce cap de mop?raised eyebrows

Fernando de la Caransebes ruleaza! rolling on the floor

| bianka93 a răspuns:

Adam Lambert

| Buratina a răspuns:

Michael Jackson:X si Justin Bieberhappy ii ador.

| Lalysuka a răspuns:

Michael logic.Nu ii poti compara pe aia cu Regele.

| deea_5125 a răspuns:

Michael Jackson

| pandaX3 a răspuns:

Ce ma enerveaza ca inainte sa moara michael nu cred ca mai mult de 20% din marii admiratori auzisera cateva melodii... si acum toatata lumea este super-fan mj...

Raspunsul la intrebare : adam lambert, logic si normalbatting eyelashes

| Myuu a răspuns:

Las frumusetea la oparte si merg pe talent:Michael Jackson.

| a răspuns:

Adam Lambert.

| lupu_1730 a răspuns:

Mie sincer imi place adam lambertwinkingthumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin biber imi place mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam Lambert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael joseph jackson. punct. oricine crede altceva( si nu sunt multi) se agata de vedetele de moment. michael e legendar

| jusylusy a răspuns:

MJ normal
si Justin Biber zic...Robert Pattison nu prea imi plk