| DoinaGh a întrebat:

Ador sa compun versuri, am o multime de poezii, ba chiar am compus si versuri pe muzica, adica texte pentru cintece.As vrea sa fac ceva cu acest talent, insa nu stiu unde sa ma adresez.As vrea sa colaborez cu cineva care are nevoie de versuri happy Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Butnariu_Constantin_1975 a răspuns:

Doina te rog nu sta pe ginduri. da din coate poate iese ceva.Eu am 36 de ani si regret f mult ca nu am mers la un liceu de muzica cind era timpul. Acum e cam tirziu [am motivele mele]. Cint foarte frumos am si vreo 200 de poezii dar ce sa faci cu 10 clase. Acum 10 ani am compus 2 piese muz.si versuri, dar cei din jurul meu nu m-au incurajat ba chiar au ris de mine asa ca a ramas totul balta. Pacat, mare pacat. deci nu te juca cu talentul, cu ceea ce ai. MULT SUCCES.

| DoinaGh explică (pentru Butnariu_Constantin_1975):

Multumesc mult, insa sincer, nu stiu cu cine sa iau legatura pentru a ma putea ajuta sa fac ceva cu poeziile mele...As vrea foarte mult sa colaborez cu cineva, insa nu stiu la cine sa apelez.

2 răspunsuri:
| Lisnic_Antoniu_1986 a răspuns:

Salut,( dacă poţi trimite-mi ceva exemple de poezii compuse de tine,( ceva ce mai mult ar merge ca versuri pentru muzica pupulara, sau de estrada), pentru a putea vedea daca putem colabora,* e-mail (anton_liss@yahoo.com)