| SARA56 a întrebat:

Alexandra Stan si Inna faceau de mult concurenta acum sa mi spuneti sincer care dintre ele este cea mai buna cantareata

5 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Micționez euforic pe ambele.

| HermioneLove a răspuns:

Ale

Răspuns utilizator avertizat
| Wolfy45 a răspuns:

Mie mi se pare ca Inna este mai buna, datorita unui succes mult mai mare in lumea intreaga, datorita unei voci mai frumoase si puternice, si a unei experiente acumulate, mai mare decat cea a Alexandrei. happy

| Warhead a răspuns (pentru Wolfy45):

Mă, nici eu nu am o vastă cultură muzicală, dar mi se pare imposibil să faci comparaţie între ele două, din moment ce cântă( asta fac ele?!) la fel. La fel de prost.