| Biiiultes a întrebat:

All.
Ziceti`mi si mie niste melodii ca sa fac un danshappy
nu conteaza ce melodie dar sa fie faina si sa se poata dansa pe eahappy
Cele mai bune primesc vothappy
+ Funditahappy

3 răspunsuri:
| Artemesia a răspuns:

Eu si prietena mea am facut un dans pe melodia "Bum Bum Clap" a lui Miley Cyrus.
Uite aici un exemplu de coregrafie: http://www.youtube.com/watch?v=1hLUZwb9Txg
Sper sa te ajute!

| adee25 a răspuns:

Britney Spears-Womanazer,Inna-Sun Is Up,Lady GaGa-Judas,Born This Way,Telephone,Just Dance,Poker Face,Andra-Something New,Mohombi-Bumby Ride, Alexandra Stan-Get Back(ASAP), Mr.Saxobeat.Iti recomand mai ales Mohombi-Bumby Ride. Fundita?

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Watch me(de la shake it up); 4 minutes (madonna)