| CrazyGirl2 a întrebat:

Aloha, TPU! Era o melodie la sfarsitul episodului din Pariu cu viata, ala in care le opereaza pe fete, era o melodie faina, am auzit`o si la radio.Va rog sa imi spuneti ce melodie e. Dau funda si vot.Ms anticipat!:X

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Fratilor cand cauti intrebati ...mai cautati dracu si nu mai stati cu mana in buzunar. unii cum gasesc de pui intrebarea si asepti sa fie unu inteligent si sa-ti raspuna lolrolling on the floor ...eu la fiecare serial ori film cand imi place melodia cau youtube(sper ca stii ce inseamnarolling on the floor.s scrie.pariu cu viata ep bla bla anca music.si iti da si de mama si de tata. incearca ca-ti promit eu ca nu te doare manawinking
stiu melodia si am gasit-o foarte usor asa sa faci si tuwinking

| CrazyGirl2 explică (pentru Buuff):

Auzi, tarfa, daca vrei sa raspunzi degeaba, raspunde la altii, javra! nu imi pasa k u ai cautat, din partea mea cauta in **** la mata.eu am intrebat ptk nu am gasit. fii linistita ca am cautat, da nu am gasit.
Jett, Javra!

| Buuff a răspuns (pentru CrazyGirl2):

N-ai cum sa te intelegi cu oameni ca domnisoara(daca mai e laughing ).ca era greu sa gasesti ai cautat tu cum stie cioara sa cante la pian. oameni de doi bani ca tine intalnesc des nu trebuie sa imi arati valoare ta ca siner ai vorbe ieftine care nu-si au rostu happy

| Ucynel a răspuns:

Cei ca tine NU au ce cauta aici! In primul rand invata sa vorbesti frumos si sa nu mai jignesti userii.Albinuta ti-a zis bine ce ti-a zis, tu orice rahat iti trece prin minte intrebi aici? Nu o sa-ti raspunda nimeni.Eu mereu daca am ceva de gasit, nu ma las pana nu gasesc folosind marele Google.