| DarkNight123 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa invat pianul credeti ca este prea tarziu... am voce. imi place sa cant as fi mort fara muzica. dar pur si simplu am fost prea prost sa nu ma duc sa invat pianul pana acum. credeti ca mai am sanse sa invat acum pianul la varsta asta.

2 răspunsuri:
| trisha88 a răspuns:

Sigur ca ai sanse mai ales daca ai pian acasa, altfel e mai greu ca trebuie sa exersezi aproape in fiecare zi. Eu am studiat la scoala pianul opt ani de zile de aceea vorbesc oarecum in cunostinta de cauza.Ma bucur ca-ti place muzica. Iti doresc succes!

| floraida a răspuns:

Niciodata nu este prea tarziu sa inveti ceva nou.