| andreea14 a întrebat:

Am ascultat la radio o melodie care spunea(nu prea imi mai aduc aminte dar...sa vad)
pot sa fiu geloasa, dar tie nu iti prea pasa
vocea aducea a Corinei sau a Andei Adam
nu stiu ce sa spun va rog sa ma ajutati iar eu o sa raman recunoscatoare cu celebra fundita:*v-am pupacit pa

7 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Doze feat Indiferent - Povestea continua :
Versuri: http://www.versuri.ro/versuri/eegjjk_doze+indiferent+povestea+continua.html

Audio/Video:
http://www.youtube.com/watch?v=NgjsjuKq_kw

Cred că de această piesă vorbeşti. Sper că te-am ajutat! Pupici :-*

| andreea14 explică:

RoSe si eu imi doaream, dar...
nu e aceasta melodiecryingsad

| andreea14 explică:

Ionanna era in romana:X

| andreea14 explică:

Nuuuuuu nu era Parizer salam, carnatii cum l-o chema deoarece nu era maneawinkingera o melodie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate era vocea lui florin salam sau parizer cum ii zice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine las-o balta sunt lucruru mai importante de facut.

| ioanna_6654 a răspuns:

Andreea14 cantecul era in romana nu? Te rog sa imi raspunzi cand mai intri, poate te pot ajuta.