| Iridinvest a întrebat:

Am ascultat la radio o melodie in engleza, cantata de un baiat si o fata, o melodie lenta, de dragoste iar la refren era ceva de genu' un cuvant den lonely apoi like u! stiu ca sunt cam putine detalii, dar sper sa imi spuneti ce melodie e! fundita!

2 răspunsuri:
| sandramaria20 a răspuns:

Cred ca e Adele Someone like you! Sper ca te-am ajutat, asta e o melodie lenta si e de dragoste sigur asta e!

| sandramaria20 a răspuns:

Doar ca in aia nu mai stiu daca canta si un baiat (in aia someone like you)daca nu e aia este I Follow Rivers aici canta o fata si este si un baiat dar ala nu canta numa fata canta si este melodia lenta dar si una mai rapida laughing