| NewestHere a întrebat:

Am ascultat la radio o melodie populara cântată de un bărbat. Că vers parcă auzeam pe parcut ei "ca al meu băiat" sau ceva de genul, dar am căutat așa pe yt și nu am gasit-o. Oricum este mai mult bas de chiatara decât flout sau alte instrumente.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"este mai mult bas de chiatara decât flout" - pare să fie faină piesa, spune-ne și nouă care e!

| NewestHere explică (pentru sierra1):

Îți admir simțul umorului, și îmi cer scuze dacă nu m-am exprimat corect.