| Anca333 a întrebat:

Am ascultat o data niste melodii pe un telefon. una am vazut ca se nume nike-nike si una bass-beat cu mult bass... dar nu le gasesc pe net. cea nu nike inceapa cum "hai paty paty baby." cam asa iar cea cu bass nu avea versuri si incepea cu un sunet de trompeta, Pllsss daca stiti ceva

Răspuns Câştigător
| Coral7 a răspuns:

Nu stiu sigur daca asta e dar stiu eu o trupa cun BASSnuj cum. se numeste BASSHUNTER. cred ca ai auzit de ea. big grin numai asta pot sa-ti zic.winking