| anonim_4396 a întrebat:

Am ascultat o melodie, ceva cu "Could you ever dream it? I could never dream it". Stiti cum se numeste si cine o canta? Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| scarlettmacheama a răspuns:

Cred ca este "A night like this" de Caro Emerald. E o melodie in voga, se afla destul de sus in fresh top 40. Versurile nu corespund cu exactitate... dar eu asta cred ca este. Daca am dreptate da si tu un raspuns sa ne anunti si pe noiwinking scarlett

8 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Me rog, asta e! Mersi!

| Radioactive a răspuns:

Iti dau funda mai tarziu, acum nu apare!

| Jadis a răspuns:

Asta e:

Caro Emerald - A Night Like This

http://www.youtube.com/watch?v=74LXx0wSqMI

| Deni7 a răspuns:

Caro Emerald - A Night Like This?
http://www.youtube.com/watch?v=74LXx0wSqMI

Răspuns utilizator avertizat
| Radioactive a răspuns:

Scarlett, imi pare rau, dar nu imi apaare funda! La ceilalti apare, dar la tine nu!

| scarlettmacheama a răspuns:

No problem. Sunt noua pe TPU. Poti sa stai linistita, nu sunt "fundomaniaca" happy hehe. Ma bucur ca te-am ajutat, desi o faceau (au facut-o) si altii imediat. happy

| Radioactive a răspuns:

Gat, mi-a aparut fundita si la tine si ma bucur ca sunt prima care iti da o funda! Sa o tii tot asa! Si bun venit!