| Andrei Robert a întrebat:

Am auzit aseara o melodie intr-un club, care era mai comica comicahee hee
Spunea inainte de refren cuvintele "cine esti, cine esti?", cand incepea melodie, de mai multe ori.
Era o voce de baiat, dar modificata.Cred ca era romaneasca...
Stie cineva cum se numeste?big grin

Răspuns Câştigător
| Andreea98 a răspuns:

Scz dar eu nu stiu cum se numeste melodia dar iti dau o idee poti incerca cuvinte din melodii daca ti le mai aduci aminte sau poti incerca sa scrii tema nu stiu dar iti urez mult noroc in gasirea acesteia