| iLuzye a întrebat:

Am auzit azi o melodie la Radio ZU dar nu i-am dat de cap. Parea cantata de Pitbull (PAREA), plus o tipa care canta in spaniola (imi amintesc ca zicea ceva de,, esta noche"), si avea un beat foarte placut, mai dinamic asa, mai latino. Stie cineva cum se numeste?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bebelusamada a răspuns:

Ori e melodia lui Pitbull-Back In Time ori e Mohombi ft Pitbull_Suavemente

| iLuzye explică (pentru bebelusamada):

Incepe cam ca Back in Time, dar apoi baga beat-ul ala si incepe tipa sa cante. :* Si nici a doua nu-i.