| ღAlbynutza01ღ a întrebat:

Am auzit ca au fost elimininati cativa membrii ai trupei La`La Band. Imi puteti spune cati au ramas si care sunt aceia?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Si eu am auzit ca nu va mai juca Monica Odagiu (Laura) si vor fi noi personaje, dar inca nu se stie cine anume happy
Abia astept sa inceapa love struck

| Aneurysm a răspuns:

Da, au fost toţi daţi afară pentru că sunt urâţi, falşi, cântă groaznic şi put. Universul n-a mai putut să reziste existenţei unei astfel de abominaţii, aşa că i-au eliminat. Aştept să le facă asta şi fanilor...

| ღAlbynutza01ღ explică (pentru Aneurysm):

Asta e parerea ta...Si daca nu iti place La`La Band mai bine nu comenta.