| Brunette13 a întrebat:

Am auzit ca cica ar fi murit Nane... este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_8894 a răspuns:

Da. laughing) Am primit si eu o veste de acest gen prin intermediul messenger. Daca primesti vreun link sau ceva de genu iti recomand sa nu-l deschizi.rolling on the floor. Cat despre nane nu a murit oh go on.E viu, sanatos, si la televizorwinking

5 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Doamne fereste! Daca ar fi murit cu siguranta auzeam cu totii.Este o pers cunoscuta daca ar fi sa pateasca ceva are fii peste tot aceste stiri, la tv, pe net, etc.Deci stai lin tongue

| Brunette13 explică:

Pai am auzit ca cica ar fi avut un accident de motor aseara si si am murit

| xQueenOfDisaster a răspuns:

Doamne Fereşte!
Te anunţ că Nane nu a murit. Este perfect sănătos şi probabil se gândeşte să scoată un alt single. Nu ştiu unde ai auzit această ştire, dar nu este adevărată. (:

| claudiu_7386 a răspuns:

E doar o gluma de prost gust.

| Georgiana_6600 a răspuns:

Stele nu morhappy siii astia au facut doar o gluma ca sa se afle in treabasmug gen