| daydreamer a întrebat:

Am auzit de curand o melodie hip-hop cu subiectul muzica.Acest cuvant se repeta mai mereu, in piesa se zicea ca nu se poate trai fara muzica sau ceva de genu'. Tin sa precizez ca melodia este romaneasca si ca videoclipul contine mai muti rapp-eri pe o scena.Stie cineva cum se numeste melodia si cine o canta? Funda pentru primul raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| Gripa a răspuns:

DOC - Muzica feat. VD, Deliric1, Nwanda, Cedry2k
http://www.youtube.com/watch?v=weILNyHEqmI&feature=channel_video_title

1 răspuns:
| daydreamer explică:

Mssss