| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit la kiss o melodie spaniola-dance super tare. nu mai stiu cum se numea, dar canta un barbat brunet, cret cu pielea neagra, era ceva cu,,H,,,,G,, sau cu,, Q,,. stie careva cine o canta sau cum se numeste? ***FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Videoclipul era facut langa piscina, iar initiala numelui cantaretului cred ca era H.

| CaSiHai a răspuns:

Enrique iglesies bailando

| 010123 a răspuns:

Bailando- Enrique Iglesias.

| anonim_4396 explică (pentru 010123):

Nu. cred ca initiala numelui cantaretului era H. a fost suuper tare. si videoclipul parca era facut la o piscina. help me!laughing