| adee25 a întrebat:

Am auzit la radio o melodie care la refren canta ceva de genul:'La mosca del cristale'. Nu e melodie vechie, e noua si este in italiana. Mi-a placut foarte mult! Puteti sa-mi spuneti cum se numeste acea melodie si cine o canta?

Răspuns Câştigător
| SimplyTheBest a răspuns:

Se numeste :Fly Project-Musica.
O zi buna! happy

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, eu stiu italiana, si nu e italianasad, e in spaniola, sper sa o gasestilove struck

| Symonel10 a răspuns:

Poate zicea : "La noche de cristal". Incearca Fly Project - Musica! Sper ca te-am ajutat.