| NuclearAssault a întrebat:

Am auzit o melodie bestiala la Partydul kiss fm cred ca era cu anda adam dupa voce si zicea ceva de you make me shake my buddy, Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| HypnoticPoison a răspuns:

Dupa versurile care le-ai scris eu cred ca este Sasha Lopez -All my people
http://www.youtube.com/watch?v=VLzYgXaUHsM

2 răspunsuri:
| NuclearAssault explică:

Multumesc pentru raspunsuri

| Dudeee a răspuns:

Hey Alin, o sa-ti acord un mic ajutor.Adik sper sa fie asa, cred ca melodia se numeste punani este a andei adam:d sau daca nuthinking incearca melodia show me tot a andei adam.Cauta tu pe youtube, scuze ca nu ti-am dat si linkul dar numerge am o porblema cu youtubeul:d.Succes in continuare.