| boyliciouss a întrebat:

Am auzit o melodie house in club ce semana cu o manea, versuri de genul... "da le la le li la... da da la le li la" si nu stiu cum se cheamaaa! Va rog ajutati-ma! happy dau funditahappy

3 răspunsuri:
| denixssss a răspuns:

Poate fi Delia- dale :)

Link : http://www.youtube.com/watch?v=mC2ZmMEBrw8&feature=relmfu

Funda`!? :D

| boyliciouss explică (pentru denixssss):

Nunu...o stiam pe asta; vocea din melodia aia seamana cu a lui ionut cercel si melodia e cu mult bass, e din club, nu e nici manea, nici o melodie oficiala, e un remix!

| denixssss a răspuns (pentru boyliciouss):

Ok