| LolaKissTheGirl a întrebat:

Am auzit o melodie [nu la radio] care era cantata de o tipa. Melodia era saltareata, si versurile sunau cam asa aproape de refren,, I do not I, I do not I,, si la refren,, I believe si mai erau niste cuvinte,,.

Intrebarea mea este daca stiti cum se numeste melodia si cine canta melodia? Dau funda + voturi.

Răspuns Câştigător
| debbymiley a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=AaafMpqXXBs Kelly Clarkson - I Do Not Hook Up

7 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl explică:

@debbymiley: Nu, nu e asta.

| LolaKissTheGirl explică:

@stefy3001: Nu, nu e nici asta...

| LolaKissTheGirl explică:

Si mai erau niste versuri din refren care ziceau So I Can This Do That

| LolaKissTheGirl explică:

@debbymiley: Nici asta...