| Lov_Stars_Valy_1991 a întrebat:

Am auzit o melodie zilele astea pe vibe fm si nu stiu cum se numeste. Singurele versuri care le-am retinut : I choose them on tuesday. Daca stie cineva...Multumesc anticipat. Respect.

1 răspuns:
| PrincessAndreea a răspuns:

Data viitoare când auzi melodia, intra pe snapchat și tine apăsat pe pagina principala unde faci de obicei poze, tii apăsat pana îți arată acolo o căsuța in care scrie Shazam, numele melodiei și cântărețul/cântăreața. Funda?