| Armyanka a întrebat:

Am auzit o piesa, trap romanesc, cu beatul asta:
https://www.youtube.com/......tps?/watch

si versurile erau cam asa: ii zic sa plece, face fete, nu vorbesc cu ea si ma intreaba de ce zdrente(?)... daca ea e singura sau mai am alte fete... ii raspund din politete

am un video de 15 secunde cu piesa, pe care l-am inregistrat la o cabana, am cautat piesa cu shazam dar tot nu o gasesc.

Răspuns Câştigător
| pisc0tel a răspuns:

Hmmm, presupun ca piesa descrisa este Arunca de la Lil Cagula, versurile precizate mi se par destul de asemanatoare...

| Armyanka explică (pentru pisc0tel):

Mersiiiii! de când o cautam laughing

| pisc0tel a răspuns (pentru Armyanka):

Pt nimic! happy