| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Am nevoie de niste idei! Vreau sa fac un video cu colegii mei de clasa si nu stiu ce melodie sa pun. Este pentru banchetul de clasa a VIII-a. Il pregatesc de acum. Potrivita. FUNDA!

4 răspunsuri:
| SparkleO a răspuns:

Banca mea bun ramas laughing

| foreverunicorn a răspuns:

Cred ca s-ar potrivi "Count on me - Bruno Mars" pentru ca vorbeste despre prietenie si na, sunteti ca o familie ^_^ Sau "Live while we're young - One Direction" thinking Nu stiu ce altceva, dar incearca sas gaesti melodii de-astea care n-au nicio legatura cu dragostea *putine sunt asa, dar na*.

Succes :3

| Adnana24 a răspuns:

I wouldn't mind - he is we
We are young
Si din astea
Cauta pe youtube