| CAndrei a întrebat:

Am nevoie de un playlist pentru a baga muzica intr-un local, sa se distreze lumea.
Melodiile de genul : Bug mafia : 1, 2 si trei de 0, Bug mafia : Dupa blocuri, La familia : Viata buna, La familia - Zi de zi... Margineanu ....Hip hop strain, Rock, stiu ca is ceva melodii vechi care se pot pune intr-un local si se distreaza lumea, Romanesti bune.
O lista de melodii, o idee, ceva melodii bune (fara manele) care sa umple o seara!
Va multumesc happy

2 răspunsuri:
| LegionarulRoman a răspuns:

Uita-te prin playlist-ul meu.

Fara nane si melodiile noi ale lui Puya daca vrei sa nu vomita uni dintre consumatori.

| Boss_Mari_1992 a răspuns:

NANE-ca o stea
cand ingerii pleaca
noi 2
mi-e dor
PUYA-baga bani
primii 20 de ani
HAARP CORD-titani
dezradacini
EMINEM-not afraid
like toy solidiers
lose yourslef
space bound
the real slim shaddy